تبلیغات
سِجّین - معبد عظیم بهائیان در آمریکا و روابط آنها با آمریکا
 
سِجّین
إِنَّ كِتَابَ الفُجَّارِ لَفِی سِجّین (المطفّفین ۷)

دکتر شلبی در کتاب "مقارنه الادیان" می نویسد: " زیست بهائیان در شهر عکّا (محل قبر حسینعلی بهاء) در قلب اسرائیل، چنان صهیونیست ها و بهائیان را به هم پیوند داده که بهائیان نسخه ی دوّم یهود شده اند و در اسرائیل برای تشکیل مجلس عالی بهائیان یک نفر یهودی آمریکایی به نام "میسیون" را به عنوان رهبر تمام بهائیان جهان انتخاب کردند. "

و با کمال تأسّف، برای این که در آمریکا مردم را به اسلام بدبین کنند، به نام اسلام، به ترویج مرام بابی گری و قادیانی گری پرداخته اند.

"عبدالفتّاح ملیجی" در مجلّه ی الوعی الاسلامی می نویسد: " در آمریکا دسته هایی به نام اسلام از مرام بابیّت و قادیانی گری و از همه بیشتر از مرام بهائیّت حمایت می کنند و برای پیشرفت این فرقه ها در تلاشند. "

سپس اضافه می کند:

" در شهر ویلمُت نزدیک شیکاگو در ایلیسوی، کاخ مجلّلی به عنوان معبد بهائیان درست کرده اند که می توانم بگویم از مهم ترین معابدی است که در آمریکا من دیده ام. اگر بگویم حدود 16 میلیون دلار صرف آن شده تعجب نکنید، در صورتی که بهائیان در آمریکا تعداد زیادی نیستند و شخص میلیونری نیز در میان آنها نیست، از همه مهم تر این که هنگام ورود به معبد، نخستین منظره ای که به چشم می خورد نقشه ی بزرگی از اسرائیل است!. "

 

          

 

این است خطر اسرائیل و خطر طرفداران بابیّت و بهائیّت، که در هر زمان از ابتدا تا حال دوش به دوش استعمار، برای تضعیف و متلاشی کردن پیوند مسلمانان به وجود آمده است.

از گفتنی ها این که: عبّاس افندی وقتی که قدرت انگلیس را ضعیف می بیند، و آمریکا را صاحب نفوذ و پیشرفت سریع می یابد، به جانب آمریکا رو می آورد، و در سفری به آمریکا خطاب به سران آمریکایی می گوید:

" امشب من نهایت سرور را دارم که در چنین مجمع و محفلی وارد شدم، من شرقی هستم، الحمدلله در مجلس غرب حاضر شدم و جمعی را می بینم که از روی آنان نور انسانیّت در نهایتِ جلوه و ظهور است... " زِرِشک!!!

سپس آمریکایی ها را به سرمایه گذاری در ایران (که در حقیقت ایجاد استعمار در ایران بود) تشویق کرده و می گوید:

" از برای تجارت و منفعت ملّت آمریکا، مملکتی بهتر از ایران نه، چه که مملکت ایران مواد ثروتش همه در زیر خاک پنهان است؛ امیدوارم ملّت آمریکا سبب شوند که آن ثروت ظاهر شود. "

نیز از شواهد ارتباط سران بهایی با آمریکا، مسافرت "احمد سهراب" در عصر رهبری عبّاس افندی، به آمریکا بود، او در آمریکا به تبلیغ بهائیّت پرداخت و پس از مرگ عبّاس افندی، در سال 1300 شمسی، تسلیم جانشین قلّابی او "شوقی افندی" نشد و خود را پیشوای بهائیان بعد از عبّاس افندی خواند و فرقه ای به نام "بهایی سهرابی" به وجود آورد.

در این وقت فرد زرتشتی دیگری به نام "جمشید معانی"، که بهایی شده بود، به اندونزی رفت و ادّعاهایی کرد و خود را سماءالله خواند و فرقه ی دیگری با عنوان "بهایی سماوی" به وجود آورد.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه